Strona głównaVI Aukcja Sztuki8. Nina Zielińska-Krudysz, Rozlewisko, 2019 8. Nina Zielińska-Krudysz, Rozlewisko, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 120×80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 1} SKU: 988d7f160b0e Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21247