Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki8. David Schab, Martwa natura z dwoma dzbankami, 2018 r. 8. David Schab, Martwa natura z dwoma dzbankami, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 61 x 92 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 olej/płótno, 61 x 92 cm SKU: 30f5b5185d00 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20448