Strona głównaV Kolekcjonerska Aukcja Sztuki8. Anna Tajak, Horyzont, 2021 8. Anna Tajak, Horyzont, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 125 x 120 cm 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 3200 SKU: dd82cb0285cb Kategoria: V Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23927