Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki79. Karina Jaźwińska, Uskrzydlenie, 2020 79. Karina Jaźwińska, Uskrzydlenie, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 100x100cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 2400 SKU: 83d8b34722fc Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23370