Strona głównaXIII Aukcja Sztuki78. Natalia Lapkina, Głęboki sen, 2016 78. Natalia Lapkina, Głęboki sen, 2016 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 30 x 40 cm 2. Cena wywoławcza: 500 3. Cena końcowa: 0 SKU: 1ef99cc35e6a Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24260