Strona głównaKolekcjonerska Aukcja Sztuki78. Karolina Futyma, Od narodzin aż do śmierci nr 7, 2017 78. Karolina Futyma, Od narodzin aż do śmierci nr 7, 2017 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 160×130 cm 2. Cena wywoławcza: 1200 3. Cena końcowa: 0 SKU: 4e5d85341101 Kategoria: Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22659