Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki77. Roman Opałka, bez tytułu 77. Roman Opałka, bez tytułu Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: Litografia; rozmiar: 56x72cm; sygnowany R.OPAŁKA praca pochodzi z kolekcji rodzinnej 2. Cena wywoławcza: 3000 3. Cena końcowa: 0 SKU: c466dd577170 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23366