Strona głównaV Aukcja Sztuki77. Evgen Pijak, Sarasvati, 2019 77. Evgen Pijak, Sarasvati, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×110 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: 5e2dbc99cdff Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 21007