76. Kuba Żeligowski, Idziemy dalej, 2019

1. Opis pozycji: olej/płótno, 120×120 cm
2. Cena wywoławcza: 900
3. Cena końcowa: 900

SKU: 52088c54d371 Kategoria: Product ID: 22487