Strona głównaAukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej76. Jan Wołek, Wisła, 2022 76. Jan Wołek, Wisła, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 60 x 80 cm, w oprawie 70 x 98 cm 2. Cena wywoławcza: 1 3. Cena końcowa: 3400 SKU: 46ee14f214d8 Kategoria: Aukcja Charytatywna - Artyści dla Katarzyny Zwolińskiej Product ID: 25267