75. Pola Piestrzeniewicz, Gest F II , 2021

1. Opis pozycji: olej / akryl /spray / tusz /ołówek / płótno, 80 x 80cm
2. Cena wywoławcza: 700
3. Cena końcowa: 1100

SKU: 125fef47faa2 Kategoria: Product ID: 24663