73. Henryk Opałka, Drugi contact, 2004
1. Opis pozycji: litografia, papier, 64,5 x 77,5 cm
sygnowany i datowany :Drugi contact| Litografia 10/12 | H.Opałka| 2004| , praca pochodzi ze zbiorów rodzinnych
2. Cena wywoławcza: 800