Strona głównaVI Aukcja Sztuki73. Anna Alicja Trochim, Światło, 2018 73. Anna Alicja Trochim, Światło, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 60×60 cm 2. Cena wywoławcza: 1500 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: e26da70e862d Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21377