70. Jakub Żeligowski, Po Wietrze

1. Opis pozycji: 2019, olej/płótno, 60 x 60 cm
2. Cena wywoławcza: 600
3. Cena końcowa: 600

SKU: 2d3dd90f329e Kategoria: Product ID: 23040