Strona głównaVI Aukcja Sztuki7. Vadim Voitekhovitch, Żelazny jastrząb, 2019 7. Vadim Voitekhovitch, Żelazny jastrząb, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 55×75 cm 2. Cena wywoławcza: 2000 3. Cena końcowa: 3000 1} SKU: 0b3557f2072a Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21245