68. Andrzej Tuźnik, Zapomniane miejsce 2, 2019

1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×100 cm
2. Cena wywoławcza: 1000

SKU: b56d97ad3567 Kategoria: Product ID: 22471