Strona głównaIX Aukcja Sztuki68. Andrzej Tuźnik, Zapomniane miejsce 2, 2019 68. Andrzej Tuźnik, Zapomniane miejsce 2, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 SKU: b56d97ad3567 Kategoria: IX Aukcja Sztuki Product ID: 22471