68. Agnieszka Brzezińska, Nietykalne – z cyklu Siostry, 2021

1. Opis pozycji: olej/płótno, 60 x 80 cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1000

SKU: 131f52150dce Kategoria: Product ID: 24649