Strona głównaX Aukcja Sztuki61. Urszula Kałmykow, Rzeka 61. Urszula Kałmykow, Rzeka Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2019, olej/płótno, 100 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 SKU: 0ce17b375834 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 23022