Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki61. Nina Zielińska-Krudysz, Szary Błękit Nieba, 2018 r. 61. Nina Zielińska-Krudysz, Szary Błękit Nieba, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 80 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno, 80 x 80 cm SKU: 8cc24ea24f80 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20554