Strona głównaXIII Aukcja Sztuki59. Andrzej Tuźnik, Odpocznę chwilę, 2021 59. Andrzej Tuźnik, Odpocznę chwilę, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 80×100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1300 SKU: c04e318fe38a Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24224