59. Andrzej Tuźnik, Odpocznę chwilę, 2021

1. Opis pozycji: olej,płótno, 80×100 cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1300

SKU: c04e318fe38a Kategoria: Product ID: 24224