56. Plakat Niesygnowany, Książę w Nowym Jorku, 1989

1. Opis pozycji: offset/papier 66,6 x 95
stan zachowania: bardzo dobry
2. Cena wywoławcza: 200

SKU: 07f93b44992b Kategoria: Product ID: 23166