Strona głównaI Kolekcjonerska Aukcja Plakatu56. Plakat Niesygnowany, Książę w Nowym Jorku, 1989 56. Plakat Niesygnowany, Książę w Nowym Jorku, 1989 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: offset/papier 66,6 x 95stan zachowania: bardzo dobry 2. Cena wywoławcza: 200 3. Cena końcowa: 0 SKU: 07f93b44992b Kategoria: I Kolekcjonerska Aukcja Plakatu Product ID: 23166