Strona głównaXII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki56. Jarosław Jaśnikowski, “Kolonizatorzy”, 2023 56. Jarosław Jaśnikowski, “Kolonizatorzy”, 2023 Opis pozycji: olej, płótno, 40×60 cm, w oprawie 67×87 cm Cena wylicytowana: 19 000 Cena wywoławcza: 18000Estymacja: 24000 – 28000 SKU: bbfbc9113d6d Kategoria: XII Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 26542