Strona głównaVI Aukcja Sztuki55. Rafał Hadała, bez tytułu, 2019 55. Rafał Hadała, bez tytułu, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×70 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 800 1} SKU: d7856f66bcd5 Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21341