Strona głównaXII Aukcja Sztuki49. Andrzej Tuźnik, Nie kupiłam mu picia, 2021 49. Andrzej Tuźnik, Nie kupiłam mu picia, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80x100cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 2400 SKU: 7182f9abcd0a Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23811