49. Andrzej Tuźnik, Nie kupiłam mu picia, 2021

1. Opis pozycji: olej/płótno, 80x100cm
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 2400

SKU: 7182f9abcd0a Kategoria: Product ID: 23811