Strona głównaVI Aukcja Sztuki41. Krystyna Humienna, Widok na morze przez parasolki, 2001 41. Krystyna Humienna, Widok na morze przez parasolki, 2001 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 81×60 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: 5c84a918c5e6 Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21313