40. Paweł Król, z serii ‘jazz,jazz,jazz’
1. akryl na płótnie, 140x80cm sygnowany (przód) certyfikat / oprawa listwy sosnowe
2. Cena wywoławcza: 1000
3. Cena końcowa: 1000
akryl na płótnie, 140x80cm sygnowany (przód) certyfikat / oprawa listwy sosnowe