Strona głównaX Aukcja Sztuki40. Olena Horhol, Flowering 26 40. Olena Horhol, Flowering 26 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: 2020, olej/płótno, 80 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 500 3. Cena końcowa: 1600 SKU: 350e1bed9b52 Kategoria: X Aukcja Sztuki Product ID: 22980