Strona głównaXII Aukcja Sztuki40. Monika Siwiec, Letnia impresja, 2021 40. Monika Siwiec, Letnia impresja, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 90x90cm 2. Cena wywoławcza: 900 3. Cena końcowa: 1400 SKU: d20688ae4e69 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23793