Strona głównaV Aukcja Sztuki40. Joanna Wróblewska, Baobaby, 2018 40. Joanna Wróblewska, Baobaby, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 60×50 cm 2. Cena wywoławcza: 600 3. Cena końcowa: 0 1} SKU: 0b6570aea667 Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20933