Strona głównaXIV Aukcja Sztuki40. Andrzej Tuźnik, Nawet się nie obejrzała, 2021 40. Andrzej Tuźnik, Nawet się nie obejrzała, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej /płótno, 100 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1300 SKU: 5aed446d329e Kategoria: XIV Aukcja Sztuki Product ID: 24593