Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki4. Vadim Voitekhovitch, Plac stacji, 2020 4. Vadim Voitekhovitch, Plac stacji, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 50x73cm 2. Cena wywoławcza: 3500 3. Cena końcowa: 9000 SKU: e598533af1b5 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23238