4. Piotr Młodożeniec (ur. 1956, Warszawa ), ‘ Pomarańczowy księżyc ‘ 2022

1. Opis pozycji: akryl , płótno, 68×97 cm

Sygnowany na odwrociu Piotr Młodożeniec pomarańczowy księżyc
2. Cena wywoławcza: 5000

SKU: 1adb4cd434b6 Kategoria: Product ID: 25603