Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki4. Olga Bukowska, Jej świat, 2020 4. Olga Bukowska, Jej świat, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100 x 150 cm 2. Cena wywoławcza: 8000 3. Cena końcowa: 8000 SKU: 18c95d89442d Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22708