Strona głównaXIII Aukcja Sztuki4. Monika Siwiec, Powiew wiosny, 2021 4. Monika Siwiec, Powiew wiosny, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 120 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1500 SKU: c328d7a56bbd Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24119