Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki4. Maja Wolf, Podwójny skok!, 2018 r. 4. Maja Wolf, Podwójny skok!, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 80 x 80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno, 80 x 80 cm SKU: ec945cbf6a65 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20440