4. Jan Tarasin, Narodziny przedmiotów IX, 1983

1. Opis pozycji: olej/płótno, 80×99 cm
w oprawie 110×92
Syg. I.d Jan Tarasin 83
opisany z tyłu : JAN TARASIN 83 NARODZINY PRZEDMIOTÓW IX
2. Cena wywoławcza: 80000
3. Cena końcowa: 110000

SKU: 41010b8123a7 Kategoria: Product ID: 22511