Strona głównaXII Aukcja Sztuki4. Artur Smoła, Gemini, 2021 4. Artur Smoła, Gemini, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100x80cm, 110×90 2. Cena wywoławcza: 1200 3. Cena końcowa: 2800 SKU: 91a7b3198fe5 Kategoria: XII Aukcja Sztuki Product ID: 23721