Strona głównaV Aukcja Sztuki39. Anna Forycka-Putiatycka, Bleu Marine, 2019 39. Anna Forycka-Putiatycka, Bleu Marine, 2019 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 100×100 cm 2. Cena wywoławcza: 1400 3. Cena końcowa: 1400 1} SKU: 53c6ac489017 Kategoria: V Aukcja Sztuki Product ID: 20931