38. Magdalena Szilke, Szmaragdowy pejzaż, 2018
1. olej na płótnie, 80x90cm, sygnowany na odwrociu
Obraz wystawiony z kolekcji Galerii Fibak
2. Cena wywoławcza: 1500
3. Cena końcowa: 1500
olej na płótnie, 80x90cm, sygnowany na odwrociu