Strona głównaBaltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki38. Maciej Czyżewski, ‘Przerwa’, 2022 38. Maciej Czyżewski, ‘Przerwa’, 2022 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej, płótno, 92×70 sygnowany na odwrociu 2. Cena wywoławcza: 4800 3. Cena końcowa: 4800 SKU: 92beae3e4acf Kategoria: Baltic Art Promotion XI Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25998