Strona głównaWarsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki38. Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976), ‘Parowoźnica trójszablasta’ 38. Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976), ‘Parowoźnica trójszablasta’ Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej , płótno, 30×50 cm, w oprawie 51×71 cm 2. Cena wywoławcza: 16000 3. Cena końcowa: 24000 SKU: 8c194df84c04 Kategoria: Warsaw Art Promotion X Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 25671