Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki37. Danuta Niklewicz, Manhattan-Impresja wieczorna, 2018 r. 37. Danuta Niklewicz, Manhattan-Impresja wieczorna, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 70 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno, 70 x 100 cm SKU: dd5ed176c694 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20506