Strona głównaI Kolekcjonerska Aukcja Plakatu36. Plakat Niesygnowany, Polski Związek Piłki Nożnej, 1974 36. Plakat Niesygnowany, Polski Związek Piłki Nożnej, 1974 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: offset/papier 66,5 x 97,5stan zachowania: bardzo dobry 2. Cena wywoławcza: 600 3. Cena końcowa: 0 SKU: 46ca0de1c691 Kategoria: I Kolekcjonerska Aukcja Plakatu Product ID: 23126