Strona głównaIII Aukcja Młodej Sztuki36. Olga Szewczuk, Bez tyułu, 2018 r. 36. Olga Szewczuk, Bez tyułu, 2018 r. Przykład tekstu podzielonego na linie 1. olej/płótno, 60 x 40 cm 2. Cena wywoławcza: 500 3. Cena końcowa: 0 olej/płótno, 60 x 40 cm SKU: 518ea9ccf3a7 Kategoria: III Aukcja Młodej Sztuki Product ID: 20504