Strona głównaVI Aukcja Sztuki36. Olga Bukowska, Cantates de Bach, 2018 36. Olga Bukowska, Cantates de Bach, 2018 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 60×80 cm 2. Cena wywoławcza: 1000 3. Cena końcowa: 1000 1} SKU: 5500a0e84125 Kategoria: VI Aukcja Sztuki Product ID: 21303