Strona głównaSopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki36. Krzysztof Ludwin, Sycylia, kawa i czekolada, 2020 36. Krzysztof Ludwin, Sycylia, kawa i czekolada, 2020 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno, 80 x 90 cm 2. Cena wywoławcza: 2300 3. Cena końcowa: 0 SKU: 9965ab87f60d Kategoria: Sopot Art Promotion - Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 22772