Strona głównaXIV Aukcja Sztuki36. Joanna Wietrzycka, Heart meditation, 2021 36. Joanna Wietrzycka, Heart meditation, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej /płótno, 100 x 100 cm 2. Cena wywoławcza: 800 3. Cena końcowa: 0 SKU: ce8717764636 Kategoria: XIV Aukcja Sztuki Product ID: 24585