Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki36. Henryk Stażewski, bez tytułu, 1981 36. Henryk Stażewski, bez tytułu, 1981 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: akryl/płyta; rozmiar: 52x52cm; sygnowany i datowany na odwrociu H. Stażewski, 1981, nr.12 2. Cena wywoławcza: 40000 3. Cena końcowa: 0 SKU: 9b56a671e4af Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23293