Strona głównaWarsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki35. Norman Leto, The donners: a crystal glass, 2060 35. Norman Leto, The donners: a crystal glass, 2060 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej/płótno; rozmiar: 110x150cm 2. Cena wywoławcza: 9000 3. Cena końcowa: 9500 SKU: 4d0054a72d63 Kategoria: Warsaw Art Promotion Kolekcjonerska Aukcja Sztuki Product ID: 23292