Strona głównaXIII Aukcja Sztuki35. Marzena Hettich-Uryszek, Girle in Purple rain, 2021 35. Marzena Hettich-Uryszek, Girle in Purple rain, 2021 Przykład tekstu podzielonego na linie 1. Opis pozycji: olej,płótno, 90 x 90 cm 2. Cena wywoławcza: 700 3. Cena końcowa: 0 SKU: df49318632aa Kategoria: XIII Aukcja Sztuki Product ID: 24180